UFUK 2020'den Uzaktan (Çevrimiçi)
Online Eğitimler Başladı


UFUK 2020 | Online Eğitim

Uzaktan eğitim yerden ve mekândan bağımsız olarak sunulabilen, eğitsel materyalleri bireylere elektronik ortamda uygun ve esnek olarak ulaştırabilen, güncellenebilen ve farklı teknolojileri öğrenme sürecine katabilen çağdaş ve etkin bir eğitim biçimidir.

UFUK 2020'nin eğitimlerini artık dijital imkânlar ve uzaktan öğretim yöntemlerini kullanarak canlı olarak alabileceksiniz. Eğitimler sayfamızda bulunun bütün eğitimler uzaktan çevrimiçi verilebilmektedir. Online eğitim içeriğinde Ar-Ge ve İnovasyon eğitimleri, AB Proje Yazma eğitimleri, Girişimcilik ve İş Hızlandırma eğitimleri, Teknoloji ve Kişisel Gelişim eğitimlerine kadar çeşitli konu başlıkları bulunuyor.

Ticaret odaları, sanayi odaları, ihracatçı birlikleri, teknoloji geliştirme bölgeleri, teknokent ve teknoparklar, TTO'lar ve kalkınma ajanslarının hizmet sunduğu kitlelere, ve Ar-Ge merkezi çalışanları ve üniversite akademisyenlerine yönelik özel olarak tasarlanan uzaktan online eğitimlere katılın.

Online eğitim alanında sağlanan hizmetler hakkında bilgi almak veya kurumunuza özel online eğitim düzenlenmesi için hemen info@ufuk2020.com adresine yazabilir ya da aşağıdaki bilgi formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.Online eğitimlere kayıt olmak için aşağıdaki butona basınız


Başvuru Formu

Tüm Haberler için Tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım